google-site-verification=LOsQsaZ02vK3PGK62sqNaKWoh74HwN6TOQPDTZ0Lkgo 

Boğaziçi Üniversitesinde Neler Oluyor


Boğaziçi Üniversitesinde Neler Oluyor
Boğaziçi Üniversitesinde Neler Oluyor

Reklamlar
Reklamlar
Reklamlar

Boğaziçi Üniversitesi Akademisyenlerinden Büyük Skandal Boğaziçi Üniversitesindeki Anlatılan iddialar doğru mu Devletimiz Acilen harekete geçmelidir.

 
Alınan Bilgilere Göre "Boğaziçi Üniversitesi’nde Kabe-i Muazzama’ya yapılan saygısızlığa sosyal medya üzerinden tepki gösteren Boğaziçi Üniversitesi öğrencileri, içerisinde 15 bin Boğaziçi Üniversitesi mensubunun yer aldığı bir Facebook grubu üzerinden liste tutularak isim isim fişlenmektedir.  
Fişlenen öğrencilerin isimleri iftiralarla birlikte üniversite akademisyenleri ile paylaşılmakta ve öğrencilerin okuldan atılması, disiplin cezası alması ve yurtdışı lisansüstü eğitim için gerekli olan akademik referansların engellenmesi gibi eğitim hayatlarını etkileyecek çeşitli yaptırımlar uygulanması istenmektedir. 
 
Fişlenen öğrenciler, ders içeriği paylaşmak için kurulan sosyal mecralardan dahi atılarak çeşitli hakaret ve iftiralarla linç edilmektedir. " dendi. Devletimiz bu hususta araştırmalı ve akademisyenlere gereken yapılmalıdır.
Reklamlar
Reklamlar
Reklamlar


Bir Yorum Yaz
Bu site çerez kullanıyor. Siteye göz atmaya devam ederek çerezleri kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Şartlar ve Koşullar